5 речей, які робить емоційно зріла жінка

Емоційна зрілість у кожного настає в різні моменти, а загалом свідчить про те, що людина розуміє власні емоції, знає, як з ними справлятися та як контролювати. Ось що точно не буде робити емоційна зріла жінка:

1. Ти не будеш емоційно залежною від свого романтичного партнера.

Така жінка розуміє, що її щастя не залежить від чоловіка. Звичайно, що кохання займає важливе місце в житті кожної людини. Але зріла жінка не буле від цього залежати. Така жінка живе власними інтересами та не залежить від партнера. Вона розуміє, що якщо чоловік піде з її життя, воно не розвалиться і не втратить свій сенс.

Потрібно розуміти, наше щастя залежить від нас самих.

2. Ти не будеш нехтувати іншими відносинами у твоєму житті.

Емоційна зрілість проявляється не лише в романтичних стосунках, а й в дружбі, роботі та інших сферах життя. Незріла жінка не розуміє важливість та цінність людей, які її оточують. Вона не забуває про все і всіх, коли закохується, а продовжує піклуватися про близьких.

Така жінка не буде нехтувати важливими людьми, а дійсно цінує колег, рідних та друзів.

3. Ти не виниш у всьому свого партнера.

Брати відповідальність за своє життя та свої вчинки може лише зріла та сильна людина, яка не буде шукати виправдання своїм помилкам та вчинкам. Такі люди визнають свої провини і вчиняють з іншими по справедливості.

Зріла жінка знає, що за щасливі стосунки відповідають двоє, адже лише проаналізувавши власні помилки, можна більше їх не повторювати. 

4. Ти не будеш втрачати себе.

Зріла жінка завжди залишається вірною собі і своїм почуттям. Звичайно, це не означає, що не потрібно іти на компроміси, чи адаптуватися до різних ситуацій. Йдеться про те, щоб не змінювати себе. 

Ти вірна своїм принципам і переконанням. Ніхто не може змінити твої моральні цінності або змусити зробити те, чого ти не хочеш. Ти знаєш, що найважливіші відносини — це стосунки з собою. 

5. Ти не пригнічує свої почуття.

Емоційно зріла жінка не боїться власних почуттів та знає, що їх провокує. Не пригнічує їх, а розбирається в них та контролює.

Ви вважаєте себе емоційно зрілою людиною?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: