Стильні образи в сірому кольорі для сезону осінь-зима 2019-2020

Сірий колір теж може бути яскравим.

Ті, хто вважають сірий колір занадто простим і нудним, глибоко помиляються. Адже цього сезону це головний універсальний тренд. Ви можете поєднувати його з іншими кольорами, а також використовувати в аксесуарах.

Повним дівчатам слід бути обережними з цим кольором, адже світлі тони можуть додати ще декілька кілограм. А от темні відтінки з вертикальною смужкою будуть ідеальним варіантом.

Дуже елегантний вигляд має поєднання сірого з білим. Ці два базові кольори зроблять ваш образ стильним і витонченим. Це беззаперечна класика, яка завжди буде актуальною.

Ще одним таким традиційним поєднанням вважається сірий з чорним. Але, на відмінну від попередніх варіантів, з такими кольорами треба бути обережним, оскільки вони можуть здаватися занадто похмурими. До такого образу бажано використовувати яскраві аксесуари. 

Дуже цікава комбінація сірого з синім або блакитним. В такому образі витонченість гарантована. За допомогою різних відтінків можна створити будь-які стилі: від яскраво-святкових до ділових.

Комбінація сірого з різними відтінками жовтого ідеально підходить для створення яскравого молодіжного образу.

Прекрасно поєднується сірий колір з рожевим. Це буде ніжний та милий образ. У таких комбінаціях можна використовувати найрізноманітніші відтінки рожевого, починаючи з найсвітліших і ніжних, і аж до яскравих і насичених. 

Ідеально доповнює сірий колір червоні аксесуари та акценти. Зверніть увагу на таке поєднання, яке зробить ваш образ елегантним і не занадто яскравим.

Можна сміливо поєднувати сірий колір із зеленим. В такій комбінації обирайте яскравий зелений, який спокійний сірий відтінок буде ідеально доповнювати. 

Якщо ви бажаєте комбінувати сірий колір з фіолетовим, обирайте лише світлі відтінки цих кольорів. Адже темні зроблять ваш образ не лише дивним, а й вульгарним.

Поєднання сірого з коричневим набирає популярності цього сезону. Це ідеальні кольори для того, щоб створити ніжний теплий образ в холодну пору. Тут навпаки варто використовувати кольори з різною контрастністю або текстурою, щоб не створити занадто нудний образ.

Для вас ще декілька цікавих образів у сірому кольорі:

Чи присутній у вашому гардеробі сірий колір?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector