З цих причин розумна жінка ніколи не буде бігати за чоловіком. Зарубайте собі на носі!

Інколи любов може завдавати набагато більше болю, ніж позитивних емоцій. Токсині стосунки надзвичайно поширені у  сучасному суспільстві, і зазвичай таку слабкість допускають собі саме жінки. 

Чи є сенс страждати?

У світі існують стосунки, які приречені, і навіть кохання не може їх спасти, а все через те, що бореться за них лише одна людина і кохає – одна. Інший партнер або ніколи ж не буде з цією людиною, або постійно конфліктує з нею.

Хочеться нагадати про те, що в Україні близько на 3 млн більше жінок ніж чоловіків, і це дає про себе знати. Чоловіки стають більш вибірковими й розглядають партнерку як “одну з”.

Правда, статистика статистикою, але одним жінкам вдається вдало вийти заміж, побудувати міцні та здорові стосунки, а інші проводять свою молодість в самотності. В чому ж річ?

Наші жінки настільки одержимі тим, щоб вийти заміж, що погоджуються на будь-якого чоловіка, головне, щоб був поруч. Вони залишаються з тими,  хто їх не влаштовує в ліжку, хто за соціальним статусом знаходиться значно нижче, на тих, хто дозволяє собі ображати або навіть підіймати руку.

Правда, у кожної з вас є подруга, яка мала список шанувальників, можливо, довго була самотня, але обрала собі чоловіка, поруч з яким вже довгі роки. А головне – вони абсолютно щасливі. 

А все через те, що вони люблять себе і дозволили собі залишатися поруч з тим, хто в перший же вечір проявив себе, як хам. Вони сказали “до побачення” чоловікам, які довго не хотіли з ними одружуватися, або які не могли подарувати хоча б квіти. 

Такі жінки вчасно розуміють абсурдність ситуації і вчасно завершують стосунки з тими, хто їх взагалі не влаштовує. Вони не намагаються змінити чоловіка, підлаштувати його під своє життя. Вони знають, чого хочуть, й обирають правильних чоловіків

Бути королевою або бути щасливою?

При цьому всьому не варто робити з себе королеву й намагатися знайти того, хто буде задовільняти всі ваші бажання. Такого найти просто неможливо. Всі ми живі люди, з власними потребами та бажаннями, тому не дивно, що і в найщасливіших парах може бути конфронтація.

Просто не прогинайтеся під когось. Жінка має бути щасливою, поруч з чоловіком. Ви маєте розуміти, що поруч з ним у вас більше сили, натхнення для нових звершень, ви разом розвиваєтеся. Викиньте зі свого життя чоловіків, який змушує вас стояти на місці.

Жінки будуть щасливі тоді, коли зрозуміють, що в першу чергу потрібно зрозуміти себе, свої плани на життя та очікування, і лише після цього знайти партнера, який буде вашою підтримкою та опорою, а не стримуючим фактором. Стосунки, які складаються з сумнівів, болю та принижень ніколи не будуть щасливими. 

Психологічна аксіома свідчить: благополучні вибирають благополучних, здорові – здорових. Тільки тоді у вас реально з’являється шанс зустріти того самого принца на коні, який підходить саме вам і з яким ви правда будете щасливі.

Полюбіть себе і все у вас буде добре!

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector